Terrarium

W naszym sklepie znajdziecie terraria przeznaczone do hodowli płazów i gadów, ale e także bezkręgowców, przystosowane do ich wymagań w naturalnych i środowiskach.

Bardzo ważny jest dobór odpowiedniego wielkością terrarium. Terrarium powinno być dobrane wielkością tak, aby zwierzę mogło w nim funkcjonować w sposób zbliżony do warunków naturalnych.

Po wyborze odpowiedniego rozmiaru terrarium przychodzi czas na stworzenie odpowiedniego mikroklimatu naszemu pupilowi. Każdy gatunek zwierzęcia wymaga indywidualnego traktowania.

Terrarium powinno byś wyposażone w elementy takie jak podłoże, oświetlenie, ogrzewanie, kryjówki, korzenie, nawilżenie, basen w wodą, czyli wszystko to, co zwierzakowi potrzebne jest do prawidłowego funkcjonowania w warunkach naturalnych.
Szczegóły na temat tego, jakie warunki powinny spełniać terraria znajdziecie na naszych podstronach dotyczących poszczególnych zwierząt w sekcji terrarium.

Jeżeli nadal będziesz mieć wątpliwości zapraszamy do nas w naszym sklepie dobierzemy z odpowiednie terrarium i wyposażenie dla zwierzęcia.

Pamiętaj! Zakup zwierzęcia to nie wszystko. Odpowiednie wielkością terrarium, podłoże, oświetlenie, ogrzewanie i pielęgnacja to najistotniejsze elementy, które umożliwią prawidłowy rozwój Twojego podopiecznego. Brak odpowiednich warunków hodowli to skazanie zwierzęcia na pogorszenie stanu zdrowia i cierpienie.

Jeżeli masz wątpliwości, czy sobie poradzisz z urządzeniem terrarium zawsze możesz zwrócić się do nas. Wykonujemy terraria na zamówienia, zarówno w zabudowie meblowej jak i wolnostojące. Wykonane przez nas terraria gwarantują, że Twój pupil otrzyma wszystkie niezbędne elementy wyposażenia potrzebne do prawidłowego rozwoju.